Як добре Ви знаєте Європу: пізнавальний та водночас кумедний тест для закарпатців

Життя  20 серпня 2019 року, 21:10 2205

Чимало наших співвітчизників вважають, що закарпатці, які живуть поруч з країнами Європейського Союзу, напевно, найчастіше подорожують світом. Жити біля кордону, біля ключових аеропортів Європи – це найбільше сприяє стереотипу про всюдисущих закарпатців-мандрівників.

Однак не лише закарпатці часто мандрують Європою. Дедалі більше українців користуються автоперевезенням та авіаперельотами до країн Європейського Союзу. Так, у першому кварталі 2019 року авіакомпанії з України на міжнародних рейсах  перевезли 2 млн 118,6 тис. пасажирів, що на 12,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. І це не враховуючи українців, які вирушають у мандрівки з летовищ Дебрецена, Будапешта, Варшави чи Катовіц.

Читайте також:  Фіглярний тест: "Як добре Ви знаєте закарпатські слова?"

І завдяки знанням про Європу дедалі більше українців підтримують вступ України в ЄС. Так, згідно результатів дослідження, проведених Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту, у червні 2019 року підтримують можливе членство України в Європейському Союзі близько 60% опитаних українців. Для порівняння, у травні 2019 року вступ України до цього об’єднання підтримують лише 57% співвітчизників.

То чи справді знають закарпатці і українці, куди вони прагнуть потрапити у найближчі роки? Чи Справді Ви знаєте все про європейські країни? Інтернет-видання "PMG.ua" підготувало для Вас цікавий тест і Ви зможете перевірити, наскільки добре Ви знаєте Європу.

 
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0