На Мукачівщині невакцинованих дітей не допускатимуть до навчання?

Життя  20 серпня 2019 року, 21:03 890 ВІДЕО

Минулорічна епідемія кору дуже болісно вдарила по навчальному процесу, були навіть летальні випадки. І тому керівництво управління освіти Мукачівської РДА з керівниками молодших і дошкільних навчальних закладів провели нараду, де на порядку денному постало питання обов’язкового щеплення дітей до початку навчального року.

Читайте також:  В Україні вакцини проти кору стали безкоштовними для всіх

Цифра непривитих дітей, озвучена на нараді, вражає: близько трьохсот дітей з різних куточків Мукачівського району ще не мають щеплення. Для запобігання повторним спалахам інфекції МОЗ спільно з Міністерством освіти розробили наказ. Згідно зі ст. 15 Закону України про захист населення від інфекційних хвороб, дітям, які не отримали профілактичних щеплень за календарем щеплень, відвідувати дитячі заклади не дозволяється.

Для ведення обліку невакцинованих дітей при подачі документів до школи батьки повинні надати і довідку 063/о, де є дані про наявні щеплення, а також причина відсутності щеплень, щоб в навчальних закладах мали змогу особисто вирішити, що з цією дитиною робити.

Читайте також:  На Закарпатті вакцин проти кору вистачає

Та найголовніша думка, яку раз-у-раз повторюють при роботі з сім’ями невакцинованої молоді – те, що перший крок до безпеки дітей повинні робити не вчителі, і не міністри охорони здоров’я, а батьки, яким безпека власної дитини не байдужа.

Джерело: М-Студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0