Поліція у дивний спосіб виписала штраф водію "євробляхи"

Життя  27 серпня 2019 року, 08:39 5376 ВІДЕО

Кілька днів тому закінчився період, за який власники автомобілів з єврореєстрацією повинні  були їх розмитнити. Тепер до справи мали б стати поліцейські.

Ґанок біля управління патрульної поліції Полтавщини, водій автомобіля на євробляхах розповідає, як йому напередодні виписали штраф у 8,5 тисяч гривень. Зупинили лише щоби перевірити документи, а самі зателефонували митникам: "Вони показали на телефоні те, що на митниці сфотографували і їм по вайберу надіслали".

Відтермінування штрафів за порушення ввезення євроблях закінчилось наприкінці минулого тижня, а в мережі з’явились уже кілька фото постанов, складених на євробляхерів. Полтавець із групою підтримки приїхав по роз’яснення. Полісмен відповідає: не впевнений, що колеги діяли законно. "Немає інструменту. Немає порядку обміну митниці з поліцією інформацією".

Читайте також:  Депутат порівняв власників "євроблях" з алкоголіками

Пригоди євробляхерів в Україні тривають уже кілька років. Сотні тисяч таких автомобілів за різними схемами завезли з-за кордону – там вони коштують дешевше. 

Наприкінці минулого року для них створили пільговий період – за половину стандартної вартості власники могли розмитнити авто. Більшість так і зробили, але коли термін закінчився, штрафувати бляхарів, які до митниці не доїхали, так і не почали – відклали до серпня. І ось з’явилися перші штрафи, а мова про чергове відтермінування зайшла вже у команді нового президента.

"Не китайське попередження, як в анекдотах, а це дійсно буде останнє відтермінування", - заявив представник "Слуги народу" Владислав Криклій. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0