Президент Зеленський нагородив мільярдера із Закарпаття

Життя  28 серпня 2019 року, 09:05 1116

Президент України Володимир Зеленський за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва, плідну громадську діяльність нагородив Генерального консула України у місті Сегед (Угорщина) Алекса Ровта високою нагородою – Орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня. Про це повідомив офіційний сайт Глави держави.

Читайте також:  Мільярдер Алекс Ровт розповів про свою любов до Закарпаття

Посол України в Угорщині Любов Непоп зауважила, що минулого року саме за ініціативи та сприяння пана Алекса Ровта і Самоврядування українців Сегеда в цьому місті було встановлено пам’ятник жертвам організованого сталінським режимом геноциду українців – Голодомору в Україні 1932-33 років.

Цього року за сприяння пана Ровта та угорського мецената М. Інанчі українські військовослужбовці, що брали участь у протидії російській агресії на Сході України, пройшли реабілітацію в місті Гайдусобосло.

"І це лише деякі зі справ, якими Почесний Генеральний консул робить свій внесок у розвиток українсько-угорських відносин та допомагає в поширенні інформації про Україну в Угорщині", – зазначила Любов Непоп.

Нагадаємо, що раніше мільярдер Алекс Ровт опинився у списку найбагатших людей світу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0