У Братиславі місцева поліція провела перевірку заробітчан

Життя  29 серпня 2019 року, 13:04 619

Поліція здійснила перевірку на вулиці Спутниковій у Братиславі. Під час інспекції 13 громадян третіх держав – 12 громадян України та громадянин Молдови – були оглянуті та представлені в MJ PZ.

Як повідомила Polícia Slovenskej republiky, люстрація встановила, що 12 іноземних громадян перебували на території Словацької Республіки законно, але під час перевірки було встановлено, що вони здійснюють іншу діяльність без відповідних дозволів.

Співробітники Управління праці, соціальних справ та сім’ї після розслідування встановили, що правопорушники були на нелегальній роботі.

Читайте також:  У Чехії озвучили важливу новину для заробітчан

11 громадянам України та громадянину Молдови було видано рішення про депортацію, що забороняє в’їзд на територію Словацької Республіки та всіх держав-членів ЄС строком на один рік та 7 днів на виїзд додому. 

Один громадянин України розглядався за несанкціоноване проживання на території Словацької Республіки шляхом винесення рішення про адміністративне вигнання, що забороняє в’їзд на територію Словацької Республіки та всіх держав-членів строком на один рік.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0