Молодій жінці з Мукачева потрібна допомога

Життя  29 серпня 2019 року, 14:07 1150

26-річна Крістіна Качур з Мукачева продовжує боротьбу з раком крові. Діагноз “лейкемія” їй поставили у березні цього року, лікуватися довелося за кордоном, оскільки в Україні не вистачало донорської крові і тромбоцитарнї маси.

Щоб врятувати життя, батьки відвезли її в Угорщину, щоб розпочати лікування. Там Крістіна вже пройшла 3 блоки хіміотерапії. Треба пройти ще стільки ж. На сьогоднішній день лікування обійшлося в 12 мільйонів форінтів (це приблизно 42 тис доларів.), потрібна приблизно така ж сума, – зазначають журналісти телеканалу "М-студіо".

У публікації в Фейбук Крістіна пише:

“Мої батьки вже витратили всі заощадження. Продали машину, продають квартиру щоб розраховуватися з боргами, але цього і так, на жаль, не вистачає. Заробити такі великі гроші за такий короткий час нереально. Ми звернулись за допомогою в Мукачівську міську раду по програмі відшкодування дороговартісного лікування і нам виділили грошову допомогу 211 тис грн (приблизно 8 тис доларів.). Ми їм дуже вдячні!

Читайте також:  Вже втратив майже всіх рідних: історія хлопця, який бореться зі смертельною недугою

Дуже дякуємо ВСІМ хто до цього часу мав можливість допомогти нам фінансово. Допомагають мені Ваші молитви і слова підтримки. Я кожен день лежачи в лікарні читаю їх. Ви не уявляєте яких це надає мені сил що я не одна.

Я розумію що в нас час гроші всім даються не легко і в кожного є проблеми і труднощі.

Зараз я готуюся до 4-го блоку хіміотерапії, яка розпочнеться 3 вересня.

Щиро прошу Вас ще трішечки хто скільки має змогу допомогти нам фінансово, щоб я змогла подолати цю хворобу і розпочати нове повноцінне життя з чистого аркушу здоровою і знову щасливою. Заздалегідь Всім велике дякую і низький уклін!"

Реквізити для допомоги:

Картка Приват Банка

4149 4991 0118 2242

Качур Крістіна Володимирівна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0