До монахині на Закарпаття їдуть зі всієї України за допомогою: хто вона така

Життя  2 вересня 2019 року, 11:49 10294 ВІДЕО

До неї по допомогу з великою надією їдуть люди з усіх куточків України: з важкими хворобами, сімейними негараздами, тоді, коли іншого порятунку вже немає!

Часто вона сама їде в різні міста, аби допомогти людям віднайти сили в складних ситуаціях та повірити в диво.

Журналісти телеканалу "Сіріус" розповіли історію про неймовірні зцілення молитвою сестри Ліджі, настоятельки монастиря сестри Св. Йосифа де Сен-Марк.

Читайте також:  Сестра Ліджі з Індії стала громадянкою України

Хто така сестра Ліджі

Історія сестри Ліджі Пайямпілі– унікальна. Після кількох років служіння в Україні, сестра занедужала на туберкульоз кісток. Повернувшись до Індії помирати, вона рік пролежала вдома. Лікарі розводили руками, а сестра почула голос Божий, який казав: "Чому ти засудила український народ? Чому ти бачила тільки погане? Це теж мої діти… Я тебе послав в Україну, щоб була з ними, а ти не захотіла. Тому поверну тебе назад…"

Відтак сестра Ліджі попросила пробачення у Бога і згодом почала одужувати. Лікарі засвідчили, що сталося диво. За якийсь час сестра повернулася в Україну. Тут вона відома численними зціленнями, які відбуваються після її молитов.

Зараз с. Ліджі живе на Закарпатті, в маленькому селі Павшино. Вона – настоятелька монастиря, при якому діє будинок престарілих.

До сестри Ліджі приходять з різними проблемами. Варто зазначити, що серед відвідувачів – багато бездітних пар, які після духовних наук та молитов сестри Ліджі стають батьками.

"Бувало, що подружжя не мали дітей понад 20 років. Потім народжували. Проте я завжди кажу, що однієї моєї молитви мало. Треба, щоб люди самі зверталися до Бога",– зауважує Ліджі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0