На Мукачівщині правоохоронці перевіряли власників мисливської зброї

Життя  2 вересня 2019 року, 21:20 1044

Наразі в краї триває сезон полювання на пернату птицю. Працівники сектору превенції Мукачівського міського та районного відділень поліції зустрілись з мисливськими колективами сіл Пістрялово, Новоселиця та Гандеровиця. З мисливцями було проведено інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.

Старший інспектор дозвільної системи Мукачівського відділу поліції Михайло Менчик та інспектор дозвільноі системи Мукачівського районного відділення поліції Василь Менджул застерегли мисливців щодо дотримання правил поводження під час полювання. Також було проведено бесіду з недопущення фактів браконьєрства та інших порушень, – зазначає відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Читайте також:  В Мукачеві сталася збройна сутичка

Правоохоронці  перевірили власників мисливської зброї на наявність у них відповідних дозвільних документів. Крім того, мисливцям наголосили на необхідності дотримання правил носіння, перевезення, зберігання зброї.

Поліція й надалі здійснюватиме перевірки  дотримання мисливцями вимог чинного законодавства безпосередньо в місцях проведення полювання.

Нагадуємо, що за порушення правил полювання  передбачено як кримінальну, так і адміністративну відповідальність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0