"Поверніть нормальні шкільні лінійки", – соцмережі вибухнули коментарями після проведення свята для першачків у Мукачеві

Життя  4 вересня 2019 року, 09:18 12151 ФОТОФАКТ

Минулого року у місті над Латорицею запровадили новий формат святкування Дня знань для першокласників. Замість урочистої лінійки в школі свято вже вдруге провели у парку "Перемоги".

Цього разу для дітей підготували чимало локацій. Також свою роботу та вміння демонстрували усі гуртки міста. Для 1258 першокласників, які цьогоріч пішли до школи, організували майстер-класи, флеш-моби, ігри та багато іншого. Однак, далеко не всі батьки були в захваті від такого формату свята.

Читайте також:  Педагогам і науковим працівникам підвищать зарплату

Соцмережі буквально вибухнули негативними коментарями. Містяни зазначають, що від дітей забрали перше шкільне свято. "Сумно, дико. Забрали у дітей свято Першого дзвоника. У селах все проходить нормально, до речі", – пишуть у соцмережах. Батьки наймолодших школярів також зазначають, що організація заходу для дітей була не на висоті.

Мукачівці обговорюють свято, яке організували для першокласників

Мукачівці обговорюють свято, яке організували для першокласників у парку Перемоги

Читайте також:  З 2 вересня на школярів та їхніх батьків чекає багато змін

Мукачівці обговорюють свято, яке організували для першокласників у парку

Однак, є й ті, кому такий формат свята припав до душі. Частина мукачівців зазначає, що лінійки у школах для першачків нудні і нецікаві. Мовляв, шкільні лінійки повинні залишитися в минулому. А так діти хоч відпочили і весело провели час.

Мукачівці обговорюють свято, яке організували для першокласників у міському парку

 

Мукачівці обговорюють свято для першачків

Мукачівці обговорюють свято для першачків, яке відбулося 2 вересня

Мукачівці обговорюють свято для першачків, яке провели у парку Перемоги

Скільки людей, стільки й думок. Та головне, аби першачки почували себе комфортно у школах і за радістю навчалися. А Мукачівська міська рада прислуховувалась до побажань мешканців міста над Латорицею та наступного разу враховувала зауваження мукачівців.

Нагадаємо, мукачівські першокласники отримали подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0