Начальник Закарпатської митниці, якого "звільнив" Зеленський, вийшов із відпустки і поновив на роботі своїх людей, – ЗМІ

Життя  4 вересня 2019 року, 16:50 12762

Публічно звільнений президентом Володимиром Зеленським під час візиту до Ужгорода начальник Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв повернувся на посаду після відпустки і поновив на роботі всіх звільнених за цей час працівників.

Про це йдеться у відкритому зверненні до В.Зеленського Громадської спілки «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська Земля». Цю ж інформацію підтвердили власні джерела одного із закарпатських видань.

С.Балуєв і А.Каращенко вказані керівниками Закарпатської митниці і на її офіційному сайті. На думку авторів звернення, йдеться про відновлення на митниці корупційних схем, що діяли при попередньому керівництві держави.

Відкрите звернення
до президента Володимира Зеленського
щодо повернення корупціонерів на закарпатську митницю

Що діється на закарпатській митниці: популізм вже нової влади чи конвульсії ще старої?! Старий одіозний керівник закарпатської митниці Станіслав Балуєв знову на посаді.

У вівторок, 27 серпня, С. Балуєв вийшов на роботу і знову керує митницею. Відразу ж своїми наказами він поновив на посадах «вінницьких» колег – свого скандального заступника і «тіньового куратора» контрабандних схем Андрія Каращенко, а також своїх начальників постів і змін на всіх митних постах Закарпаття.

Читайте також:  "А звідки iPhone? У вас маленька зарплата", – відео розмови Зеленського з митниками облетіло мережу

У свій час Балуєва і Каращенка «поставили» і «курирують» народні депутати від БПП О.Грановський і І.Кононенко. І тоді, і тепер знову ними поставлена єдина мета – по-максимуму «збирати програмні кошти».

Тому запитання до пана президента: що це таке? Це невдалий популізм вашої команди як нової влади, чи це банальний саботаж і конвульсії ще «старої влади», яка, користуючись ще декілька днів своїми повноваженнями, вирішила повернути корупційні схеми на нашу митницю??!!

Громадськість та ветеранська спільнота Закарпаття, м’яко кажучи, обурена і вимагає від вас, Володимир Зеленський, публічної відповіді в 10-денний термін.

Сподіваємось, що небайдужим закарпатцям не доведеться знову відновлювати законність своїми руками і прив’язувати корупціонерів до «стовпа ганьби», як під час Революції Гідності «смотрящого» від злочинного режиму Януковича начальника Чопської митниці Міндоходів Сергія Харченка.

Читайте також:  Новий керівник митниці має намір змінити метод оцінки "євроблях" при розмитненні

Нагадуємо громадськості, що 6 липня з робочим візитом на Закарпаття прибув президент України Володимир Зеленський разом із іншими високопосадовцями. Після представлення нового очільника Закарпатської ОДА Ігора Бондаренка глава держави заслухав керівників західних митниць. Оскільки начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслава Балуєва не було, доповідав його скандальний заступник Андрій Каращенко, який сумновідомий саме «кришуванням» контрабандних потоків і незадекларованим майном в Іспанії.

Начальник Закарпатської митниці, якого звільнив Зеленський, вийшов із відпустки

Зеленський публічно дав всі цим горе-очільникам митниць 2 дні на написання заяви на звільнення. Вже через декілька днів виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов звільнив з посад керівників митниць Волинської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей.

І вже 9 липня виконувати обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС замість звільненого Станіслава Балуєва було призначено Василя Поїзда.

 

З повагою,

Голова правління Громадської спілки «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська Земля»» Іван Удут

Координатор на Закарпатті ГО «Айдар волонтерська допомога» Віталій Грегор

Нагадаємо, сьогодні Зеленський не підписав важливий законопроект, який підтримувала частина українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0