Інфекційне відділення дитячої лікарні в Мукачеві чекають приємні зміни

Життя  11 вересня 2019 року, 13:00 963 ВІДЕО

В обласну дитячу лікарню в Мукачеві завітали угорські медики в рамках проекту «Для інфекцій кордонів не існує». Відтак на інфекційне відділення чекають приємні зміни: нова лабораторія, очисна система стічних вод та ремонт приміщень.

В інфекційному відділені обласної дитячої лікарні сьогодні можуть лікуватися 57 дітей. Угорські медики, які побували в закладі у рамках проекту «Для інфекцій кордонів не існує», пройшлися інфекційним відділенням та побачили наочно, що саме тут потрібно змінювати, аби покращити умови перебування маленьких пацієнтів.

Читайте також:  Смертельна інфекція збирає життя закарпатців. Уже померло 4 осіб

Після невеликої екскурсії відбулася пресконференція, де представники угорської сторони розповіли, чому цей проект важливий для обох сторін.

Ситуація на Закарпатті не з найкращих, каже головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк. Наразі в нашому краї інфекційні захворювання не рідкість. Серед інфекцій, які можуть загрожувати Закарпаттю, є дифтерія, дуже багато кишкових захворювань та вірусного гепатиту А, наголосив лікар. Більше – у сюжеті «М-студіо».

Нагадаємо, закарпатці шоковані станом однієї з лікарень краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0