Мукачівка представлятиме Україну на світовому конкурсі краси

Життя  15 вересня 2019 року, 14:20 Наталя Дані 4241 ФОТО

З 10 по 14 вересня в Києві проходив міжнародний конкурс ” Miss Top of the World Plus Size Ukraine”, в якому взяли участь вісімнадцять красунь з України. Як розповіла національний директор конкурсу Тетяна Котьолкіна, 12 вересня, в рамках конкурсу, відбувався конкурс талантів, на якому Вікторія представила відеороботу “Перевтілення”, яка не залишила байдужим жодного члена журі. Тож пані Вікторія отримала одну з трьох головних корон, яку передала їй переможниця тогорічного конкурсу Міла Кузнєцова. 

Читайте також:  Періс Хілтон купує ще один VIP-маєток та вирішує, де провести конкурс краси: у Києві, чи в Закарпатті

“Вікторія Заяць-Ряшко поїде представляти Україну на світовий конкурс Miss Universe Plus Size 2020”, – зауважила пані Тетяна. Минулого року конкурс Міс Всесвіт Плюс-Сайз відбувався 16-20 квітня на острові Сент-Вінсент, на Карибських островах. Де буде відбуватися конкурс у 2020 році поки невідомо. Національний конкурс « Miss Top of the World Plus Size Ukraine» став заходом, який спрямований на формування іміджу української дівчини, жінки — активної, освіченої, духовно — розвиненої, красивої, орієнтованої на успіх в особистій та професійній сфері, що вірить у свої сили. Конкурс запатентований та сертифікований, єдиний у своєму роді в Україні — проєкт, що допомагає сформувати новий еталон української жінки. Те, що ми називаємо «plus size» у світі вже норма та стандарт, тому Україна робить великий крок у розвитку стандартів краси та моди у світі. 

Вікторію на екранах телевізорів можна побачити вже не вперше, минулого разу вона взяла участь у телешоу “Модель XL”. Як розповіла пані Вікторія, участь в конкурсі вона вирішила взяти для того, щоб показати всім жінкам що у краси нема обмежень. “Зовсім не важливо скільки ти важиш! Головне вірити себе! Любити себе потрібно любою. Кожна жінка гарна та унікальна, потрібно тільки трохи самовпевненості!”, – додала Вікторія Заяць-Ряшко.

Нагадаємо, що світлини закарпатського фотографа потрапили у найвпливовіше модне видання у світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0