Ukrainer вирушає у другу експедицію Закарпаттям

Життя  19 вересня 2019 року, 12:09 1969

Ukrainer їде у свою другу експедицію Закарпаттям та просить людей підказати цікаві історії про людей та спільноти для зйомок.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці пабліку.

"Впевнені, що ви знаєте цікаві історії про людей та спільноти, що живуть у цьому дивовижному регіоні, про які ми маємо дізнатися та поділитися з усім світом. Ми знімаємо мультимедійні історії, які перекладаються на 9 мов, тож про регіон зможуть дізнатися далеко за межами України", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  "Ukraїner" розповів про життя закарпатських ромів

Також зазначається, що експедиторів цікавлять справжні люди і їхні заняття та перетворення міських і сільських просторів.

Що таке Ukraїner?

Ukraїner – медіа-проект, що має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати ким ми є та донести це світу в доступній медійній формі.

Перша антропологічно-етнографічна експедиція тривала з червня 2016 по жовтень 2018 і охопила всі 16 історичних регіонів України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, крім тих територій, що тимчасово окуповані.

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні. Понад 200 волонтерів створюють для вас ці історії, які показують інакшу Україну.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0