Пенсіонер на вокзалі побив молоду жінку
![Пенсіонер на вокзалі побив молоду жінку Пенсіонер на вокзалі побив молоду жінку](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/7/a8/56jen6---c323x240x50px50p-up--a8f017cf2cb24d7e4dfa0dd972dbfa87.jpg)
Суботнього вечора на станції Страбичово Ужгородської дирекції залізничних перевезень впала опора контактної мережі, потерпілих немає.
Рух пасажирського потягу №108 Ужгород-Одеса було зупинено на 1...
Суботнього вечора на станції Страбичово Ужгородської дирекції залізничних перевезень впала опора контактної мережі, потерпілих немає.
ВІДЕО ДНЯРух пасажирського потягу №108 Ужгород-Одеса було зупинено на 1 годину 54 хвилини, а пасажирського поїзду №829 Львів-Ужгород - на 2 години.
А на залізничному вокзалі в Мукачеві затримано пенсіонера-хулігана: 60-річний чоловік вдарив в обличчя 27-річну жінку. Причину хуліганських дій встановлює лінійний відділ на станції Мукачево.
РекламаСЗГ УМВС України на Львівській залізниці