Рятувальники, екологи та лісники проводять спільні рейди

Життя  25 вересня 2019 року, 14:12 426 ФОТО

Аби достукатися до свідомості громадян та припинити пожежі у екосистемах, рятувальники продовжують традиційні профілактичні заходи, долучаючи до них представників екологічної інспекції.

Так, вчора ужгородські рятувальники спільно з представниками екологічної інспекції Закарпатської області, провели рейд населеними пунктами Ужгородського району, метою якого було виявлення фактів самовільного спалювання сухої рослинності та притягнення людей до адміністративної відповідальності порушників законодавства України.

Читайте також:  Пожежа у Мукачеві: на місце викликали рятувальників та пожежний потяг

Під час заходу рейдовики натрапили на місцевих жителів, котрі спалювали суху рослинність на землях сільськогосподарського призначення, тим самим порушуючи статтю 77-1 КУпАП  "Самовільне випалювання рослинності або її залишків", тож на них було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Ще декілька чоловік, дії котрих було визначено як незначні порушення, обмежилися усними попередженнями та проведенням профілактичної бесіди з ними щодо небезпеки спалювання сухостою.

Як розповіли в У ДСНС України в Закарпатській області, подібний захід відбувся і на території Воловецького району, однак тут рятувальники залучили для роз’яснювальної роботи працівників ДП "Воловецьке лісове господарство".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0