День відкритих дверей сьогодні відбувся в УжНУ

Життя  26 вересня 2019 року, 16:58 1166 ФОТО

День відкритих дверей проходив в Ужгородському національному університеті. Захід уже став традиційним, його мета – інформувати старшокласників, які обирають майбутню професію, про можливості навчання у виші.

На урочистій зустрічі в ректораті привітали одинадцятикласників ужгородських шкіл. Насамперед із вітальним словом виступив Володимир Смоланка, ректор УжНУ, він запросив молодь ознайомитися з пропозиціями університету для абітурієнтів, також згадав про роботу Літнього університету. Серед переваг навчання саме в цьому виші назвав, зокрема, зв’язки із закордонними ВНЗ, можливість проходження там практики, широкий спектр застосування фахових навичок у майбутній професії.

Читайте також:  19 студентів УжНУ стажувалися в Ужгородській міськраді

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв розповів про співпрацю міської ради з Ужгородським національним університетом, наголосив на фаховості колективу вишу, професіоналізмі викладацького складу, підготовці фахівців у різних галузях, побажав майбутнім студентам добре вчитися та знайти гідну роботу в нашій країні, а всій команді вишу – наснаги.

Проректор УжНУ Ігор Король ознайомив з історією навчального закладу, особливостями навчання на факультетах, яких тут два десятки. Додав, що на сьогодні в УжНУ навчається близько 15 тисяч студентів, з яких понад 1700 – іноземці.

Школярам показали ролик про університет, також нині молодь може завітати на факультет, який зацікавив, поспілкуватися зі студентами та викладачами, і, за словами організаторів, знайти орієнтири для вибору майбутньої професії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0