Ми протестуватимемо: що обурило жителів села Ракошино

Життя  1 жовтня 2019 року, 10:11 5868 ФОТОФАКТ

З жовтня в Закарпатській області Червоний хрест запускає проект "Соціальне житло для клієнтів пенетенціарної пробації". Особи, які відбували довгий термін покарання в місцях позбавлення волі, звільнившись, не маючи місця проживання, будуть отримувати тимчасовий прихисток в Червоному Хресті, зокрема й на Мукачівщині, а саме у Ракошині.

З боку обласної організації Товариства Червоного Хреста клієнтів буде забезпечено один раз на день гарячим харчуванням, житлом (койко-місцем), при потребі одягом, взуттям та продуктовим набором. Ці соціальні послуги надаватимуться строком на один місяць.

На Закарпатті Червоний хрест запускає проект Соціальне житло для клієнтів пенетенціарної пробації

"Метою проекту є відновлення клієнтом родинних зв’язків, адаптація в суспільстві, соціальний захист в перший період життя після довготривалого ув’язнення з метою зменшення ризиків до повторного злочину", – зазначають в товаристві.

Читайте також:  На дорозі залишилось лише взуття: вранці у Ракошині збили людину

Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", вчора, 30 вересня, вже відбулася зустріч керівника Червоного Хреста Іванни Сабо з начальником філії державної установи "Центру пробації" Віталієм Мураль на місці надання клієнтам соціальних послуг. Проведено огляд соціального житла, обговорено умови направлення та перебування клієнтів, тощо.

Натомість жителі Ракошина обурені таким "сусідством". Люди зазначають, що думку громади ніхто не запитував і не враховував. Ракошинці кажуть, що готові навіть перекривати трасу Київ-Чоп, якщо це буде необхідно.

У Ракошині запускають проект Соціальне житло для клієнтів пенетенціарної пробації

Ракошинці обурені запуском проекту Соціальне житло для клієнтів пенетенціарної пробації

Жителі Ракошина обурені запуском проекту Соціальне житло для клієнтів пенетенціарної пробації

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0