Ще одне село приєдналося до Мукачівської ОТГ

Життя  2 жовтня 2019 року, 12:41 1260

Рішення про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади села Жнятин Жнятинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади прийнято на позачерговій сесії міськради.

Це вже сьомий населений пункт, що приєднується до Мукачівської ОТГ. Раніше вже приєдналися Шенборн, Нижній Коропець, Лавки, Павшино, Нове Давидково та Дерцен, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Наразі розроблено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади Жнятина.

Читайте також:  Поіменне голосування закарпатських депутатів за перспективний план

Необхідно буде провести розрахунки обсягу доходів та видатків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади після приєднання, здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету  та моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що приєднується.

Також  підготують пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Планується визначити межі потенційного старостинського округу на території громади, що приєднується.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0