Уряд призначив нового тимчасового голову "Укравтодору"

Життя  3 жовтня 2019 року, 11:04 382

Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Олега Федоренка. В "Укравтодорі" повідомили, що Федоренко має 20-річний досвід роботи у дорожній галузі.

Зазначимо, що 24 вересня попередній керівник Укравтодору поляк Славомір Новак написав заяву про відставку. Уряд її погодив. Новак зазначив, що його відставка – це особисте рішення.

Що відомо про Олега Федоренка?

Федоренко має профільну освіту. Він закінчив Український Транспортний Університет за спеціальністю інженер-будівельник. До призначення він працював начальником Управління експлуатації доріг "Укравтодору", а раніше – в Службі автомобільних доріг Київської області і держпідприємстві "Київський облавтодор".

Олег Федоренко очолював управління експлуатації доріг і відповідав за якість і контроль робіт з ямкового ремонту, нанесення розмітки та прибирання снігу.

У декларації за 2018 рік Федоренко вказав три земельні ділянки і квартиру у Київській області. Цікаво, що будинок під Києвом на 120 квадратних метрів почали будувати у 2014 році, коли він переходив зі Служби автодоріг у Київській області в Укравтодор. За його словами, він отримував достатньо зарплати, щоб почати будівництво, використовуючи залишки будматеріалів батьків.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0