У "Мукачівводоканалі" повідомили про важливі зміни

Життя  9 жовтня 2019 року, 13:05 2940

У "Мукачівводоканалі" закликали споживачів переукладати договори відповідно до нового закону про житлово-комунальні послуги. Зробити це потрібно за рік, в іншому випадку між виконавцем комунальних послуг і кожним співвласником укладається індивідуальний договір автоматично з огляду на правила, визначені ч. 7 ст. 14 Закону № 2189 про надання комунальних послуг.

Поки споживачам пропонують кілька типів договорів:

  • Індивідуальний договір
  • Колективний договір
  • Договір колективного споживача

Детальніше ознайомитися з ними можна на офіційній сторінці "ММКП Мукачівводоконал" у Facebook . Також у водоканалі повідомили, що відповідно до цього закону надаватимуть дві послуги – централізоване водопостачання і централізоване водовідведення.

Читайте також:  У домівках деяких мукачівців із кранів текла коричнева вода

Формуватися платіжки будуть в залежності від типу складеного договору з трьох показників: сплата за централізоване водопостачання, сплата за централізоване водовідведення і абонентська плата, яка передбачена новим законом.

Зміни в законодавстві передбачають й суворіші санкції для злісних боржників, до прикладу за прострочення платежів доведеться платити пеню — близько 2% від суми річної заборгованості. Якщо споживач не погасив борг, то виконавець має право припинити надання відповідної послуги.

Наразі споживачі боргують "Мукачівводоканалу" 16,5 мільйонів гривень. Через це підприємство змушене звертатися до суду або виконавчої служби. Списки боржників також публікують на сторінці водоканалу в Facebook.

Як раніше писало "PMG.ua", "Мукачівводоканал" запровадив нову систему боротьби з боржниками.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0