У Мукачеві для дитячої бібліотеки придбали меблі вартістю 130 тисяч

Життя  10 жовтня 2019 року, 11:01 1980 ФОТО

Завершено реалізацію проекта громадських ініціатив "Капітальний ремонт першого поверху центральної міської бібліотеки ім.Духновича "Бібліотека дитячих мрій "ЧІЗ" по вул.Духновича,1 в м.Мукачево". Відділом капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради підготовлено та надано в ДАБІ в Закарпатській області декларацію на завершення будівельних робіт з подальшою передачею об’єкта експлуатуючій організації.

Читайте також:  У Мукачеві облаштовують бібліотеку дитячих мрій

"Для облаштування бібліотеки дитячих мрій "ЧІЗ" закуплено нові меблі", – зазналичи у Мукачівській міськраді. Відділом культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради профінансовано витрати, пов’язані з придбанням нових дитячих меблів та обладнання, в рамках реалізації проекту бюджету громадських ініціатив — Бібліотека дитячих мрій "ЧІЗ" (Читаємо. Інформуємо. Забавляємо).

Зокрема, за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтва, було придбано 3 бібліотечні кафедри, 30 книжкових стелажів та 7 полиць, 12 столів та диван. Загальна вартість складає 130 тис. грн.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", для бібліотеки Мукачева закупили книг на 25 тисяч.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0