Ігор Бондаренко: «Спільними зусиллями можна побороти наркозлочинність в області»

Життя  10 жовтня 2019 року, 14:10 870

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко провів нараду з питань протидії наркозлочинності. Участь у заході взяли керівники департаментів ОДА, правоохоронних органів та представники громадських організацій.

Голова ОДА зазначив, що це вже друга зустріч в такому форматі. «Вперше в цьому залі ми провели зустріч із представниками громадськості стосовно рішень суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, згідно яких затримані у ході спецоперації наркоторговці мали можливість виходити з-під варти під невеликі суми застав», – нагадав Ігор Бондаренко.

Читайте також:  Група осіб намагалась переправити через кордон наркотиків на 10 мільйонів доларів

Посадовець підкреслив, що метою зустрічі є вироблення спільних дій і стратегій щодо боротьби з нарокозлочиннітю. В ході наради керівники правоохоронних органів проінформували про проведену ними роботу щодо протидії наркозлочинності, а керівники громадських організацій надали слушні пропозиції.

Наприкінці зустрічі учасники наради домовились скоординувати свої дії з питання протидії наркозлочинності та регулярно проводити такі наради. «Сьогодні ми створили платформу для обміну думками і ми відкриті для суспільства. Це проблема, вирішення якої потребує скоординованих дій держави, правоохоронних органів та громадськості. Лише спільними зусиллями можна побороти наркозлочинність в області», – підсумовував зустріч Ігор Бондаренко.

Нагадаємо, 20-річний хлопець розповсюджував психотропи і наркотики в Ужгороді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0