Періс Хілтон придбає курортний комплекс на Закарпатті. Вже почали виконувати вимоги зірки, – ЗМІ

Життя  11 жовтня 2019 року, 10:10 9663

Світська левиця та спадкоємиця готельного бізнесу Періс Хілтон таки придбає відпочинковий комплекс на Закарпатті. Українці вже розпочали реалізовувати головної вимоги зірки – зведення вертолітного майданчика на території "Деренівської Купелі", що в Ужгородському районі. Будівництво планують завершити наприкінці 2019 року.

Періс Хілтон купує Деренівську купіль на Закарпатті

Як відомо, ще влітку 2019 року всі українські ЗМІ заговорили про можливий бізнес Періс Хілтон в Україні. Тоді журналісти повідомляли, що знаменита американка обрала елітний відпочинковий комплекс на Закарпатті із назвою "Деренівська Купіль". За словами інсайдерів, під час перемовин Періс Гілтон висунула головну вимогу – на території комплексу повинен бути вертолітний майданчик. Тоді це прохання здавалась перешкодою у підписанні угоди, однак джерела одного з видань заявили, що будівництво вже розпочалось.

Читайте також:  Голлівудська зірка хоче придбати відомий курортний комплекс на Закарпатті

Окрім вертолітного майданчика, на території "Деренівської Купелі" зведуть дворівневий паркінг та "Пасаж" для проведення масштабних культурно-масових заходів. Також на прохання Періс Хілтон прилеглі території комплексу матимуть додаткові автостоянки, щоб всі гості зірки могли з комфортом розмістити свої машини. Водночас стартували роботи по внутрішньому оздобленню 5-зіркового готелю DeLux, відкриття якого планується вже в 2020 році.

Читайте також:  Деренівська Купіль: жарти закарпатців про купівлю Періс Хілтон відпочинкового комплексу

За припущеннями інсайдерів, угоду можуть закрити не раніше весни 2020 року. Тоді ж Періс Хілтон планує організувати в Україні представницький міжнародний конкурс краси. Наразі зірка розглядає дві локації для проведення заходу – Київ та Закарпаття. Та, зважаючи на стан доріг в Україні, наявність вертолітного майданчика в "Деренівській Купелі" може стати ключовим аргументом у виборі місця проведення конкурсу.

Деренівська купіль

Нагадаємо, відомий український телеведучий і гуморист приїхав на Закарпаття. Він відвідав "Деренівську купіль".

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0