Зеленський розповів про часткове громадянство: кому його надаватимуть

Життя  11 жовтня 2019 року, 14:05 565

Президент України Володимир Зеленський 10 жовтня під час прес-марафону заявив, що етнічним українцям планують надавати часткове громадянство. Зеленський зазначив, що в Міністерстві закордонних справ вже підготували відповідний законопроект. Його прийняття дозволить повернути українців і боротися з міграцією.

"Ми вже практично вибудували структуру, як дати етнічним українцям можливість стати частково громадянами України. Тобто, мати можливість надати їм громадянство. Головна проблема була, що вони хочуть залишитися громадянами тих країн (в яких вони живуть). Уже зараз придумана ця конструкція", – заявив Зеленський.

Читайте також:  Володимир Зеленський встановив світовий рекорд

Також він зазначив, що законопроект повинен вирішити питання з оплатою податків для таких громадян. "Ми будемо вводити законопроект. Вони будуть платити податки. Там є складні питання, тому що якщо ти громадянин двох країн, то де ти платиш податки? Для нас важливо все так врегулювати, щоб їх підприємство було в Україні. Тоді юридично оформлене підприємство тут платить податки", – додав Гарант Конституції.

Про терміни розгляду відповідного законопроекту президент не повідомив.

Нагадаємо, вчора Зеленський розповів, чому досі не посадив корупціонерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0