Ужгородський пологовий будинок вчора отримав нового керівника

Життя  16 жовтня 2019 року, 08:54 686 ВІДЕО

Вчора, 15 жовтня, відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Ужгородський міський пологовий будинок". Участь в цьому конкурсі взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Юрійович Онопко.

Віталій Грегор, громадський правозахисник, переконаний, що цей конкурс проводиться незаконно, і зазначає, що конкурсна комісія створена із потенційним конфліктом інтересів. Окрім того, на попередньому конкурсі, у якому перемогу здобула Вікторія Пантьо, питання кандидатові задавали всі присутні, на вчорашньому ж конкурсі таке право мали лише члени комісії.

Читайте також:  В Ужгороді підпалили будинок керівника пологового

Вреті-решт всі члени комісії проголосували за те, щоб визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Ужгородський міський пологовий будинок" Олега Онопка.

Вікторія Паньо, яка здобула перемогу у попередньому конкурсі також висловилася з цього приводу. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, в Ужгороді мітингували працівники пологового будинку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0