У яких випадках відтермінування штрафів для "євроблях" не діє: роз’яснення

Життя  22 жовтня 2019 року, 08:47 775

На початку жовтня Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для "єврономерів" до 1 січня 2020 року. Проте ця постанова діє не для всіх категорій громадян.

Про це повідомляє Дорожній Адвокат на сторінці у Facebook.

Як ідеться в повідомленні, прочитавши в Інтернеті публікації про відстрочення "драконівських" штрафів для авто на "єврономерах" деякі власники таких автомобілів спробували вивезти їх за кордон. Як наслідок – отримали протоколи і залишили авто на кордоні.

"Дійсно, для певної категорії осіб штрафи за перевищення терміну перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією відтерміновано до 31 грудня 2019 року. Проте це стосується не всіх", – повідомляється в публікації.

Читайте також:  Побажання "євробляхерів" врахують, але не всі: як влада хоче вирішити питання розмитнення

У яких випадках діє відтермінування:

  • відтермінування застосовується лише за умови здійснення митного оформлення автомобілів для їх вільного обігу на митній території України, тобто за умови розмитнення (Закон від 12.09.2019 №73-IX),
  • в інших випадках, якщо автомобіль не розмитнено, а вивозиться за межі митної території України, застосовуються нові штрафи.

Які штрафи діють:

  • перевищення строку тимчасового ввезення чи транзиту більше ніж на тридцять діб, а також втрата цих автомобілів, на даний час передбачає штраф 170 000 грн або їх конфіскація.

"Наразі під час перетину кордону митниця масово виписує протоколи на "євробляхи", ввезені в режимі "Транзит", які громадяни вивозять "назад" за кордон. Протокол виписується на підставі ч.6 ст.470 Митного кодексу, автомобіль тимчасово вилучається", – зазначає Дорожній Адвокат.

Так, розгляд справи здійснюється судом. До розгляду справи судом автомобілі залишаються на спеціальних майданчиках митниці, призначених для зберігання конфіскованих товарів.

Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Коля 22.10.2019, 09:49
А я про це знав
МВС 22.10.2019, 08:57
Нічого нового...