Село Дерцен приєднується до Мукачівської ОТГ

Життя  22 жовтня 2019 року, 16:57 776

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради було прийняте рішення про добровільне приєднання громади села Дерцен до Мукачівської міської ОТГ. Як розповіли у Мукачівській міськраді, це вже шостий населений пункт, котрий приєднався до міста обласного значення.

Раніше це зробили громади села Лавки, Нове Давидково, Павшино, Нижній Коропець, Шенборн. За словами сільського голови Юлія Матея, таке рішення громади села Дерцен очевидне, адже місцеві жителі завжди були пов’язані з містом.

Читайте також:  Одному з сіл відмовили у приєднанні до Мукачівської міської ОТГ

"Люди вирішили приєднатися тому що все життя вони відносилися до Мукачева, усі послуги, які потрібно отримують тут. Навіть на ринок ходять у Мукачево. Місто розвивається, тут створено багато важливих соціальних та медичних програм для людей, тож селяни обрали Мукачево, тим більше що воно найближче до нашого села – 15 кілометрів", – розповів Юлій Матей.

За словами сільського голови, від приєднання до Мукачева всі очікують покращення, зокрема ремонту доріг, державних установ, розвитку інфраструктури та села загалом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0