Оприлюднено рейтинг найпопулярніших мобільних додатків серед українців

Життя  25 жовтня 2019 року, 10:53 542

Інтернет Асоціація України сформувала рейтинг найпопулярніших додатків, якими користуються українці. До уваги брали користувачів ґаджетів на базі Android.

Згідно із рейтингом, найпопулярнішим мобільним додатком став месенджер Viber. Про цеповідомили у пресслужбі Rakuten Viber в Україні. Цей месенджер встановлений на 9 з 10 смартфонів українців. Загалом, додатком користуються 87% користувачів.

На другому місці мобільний додаток "Приватбанку" – Приват 24 з показником 70%. На третьому місці ще один месенджер від Facebook – Messenger, яким користуються 48% українців.

Читайте також:  Мобільні телефони можуть відключити: що передбачає новий законопроект

Четверта сходинка за соцмережею Instagram – її мають 48% користувачів. Далі у рейтингу ще один месенджер Telegram – 40% користувачів. Шосте місце займає Facebook, цим додатком користуються теж 40% українців.

На 7 місце експерти поставили додаток OLX – з показником 36%. 8 сходинка – WhatsApp, яким користуються 31% українців. На 9 позиції магазин додатків в Android – Google Play. А десятку замикає Ali Express – 28% користувачів.

На 11 місці розмістили Skype з показником 21%. І першу "дванадцятку" замикає додаток російської соцмережі , яким досі користуються 21% українців.

Нагадаємо, відомий мобільний оператор змінив правила тарифікації.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0