"Я все списувала на важку роботу": закарпатка розповіла про біду, яка з нею сталась, – ЗМІ

Життя  25 жовтня 2019 року, 14:23 18001

Наталії Потокі з села Пушкіно 44 роки і вона мати 11 дітей. Найстаршому її синові 27 років, а найменшій донечці – 3 рочки. Троє від першого шлюбу вже дорослі, живуть окремо, їздять на заробітки.

Коло матері 8 неповнолітніх хлопчиків та дівчаток, старшій із яких всього 15 років. Нещодавно у жінки діагностували рак шийки матки 3 стадії.

Читайте також:  Зустріч із друзями для мукачівки обернулася страшною бідою. Рідні дівчини просять допомогти

"Я знала, що у мене фіброма матки, але вона не росла і не турбувала мене. А кілька тижнів тому почали сильно боліти спина і низ живота. Больові відчуття віддавали у ноги настільки, що я не могла встати з ліжка. Лікувала радикуліт, вигрівала доти, доки не почалася сильна кровотеча. Лише тоді я звернулася по допомогу до медиків. Проте з Виноградова мене одразу направили в Ужгород. Виявилося, що мені з онкологією було суворо заборонено вигрівати спину – це ще більше прискорило процес… Зараз вже пішли метастази на ліву ногу", – розповідає Наталія Гашпарівна.

Наталія Постолакі потребує допомоги, або побороти рак

Жінка каже, що спина докучає її вже давно. Проте вона все списувала на важку сільську працю: багато роботи з діточками, а ще й господарство є чимале – корова, свині, кури, качки, а також город. Тепер бідкається, чому замість того, щоб звернутися до лікарів, займалася самолікуванням.

Читайте також:  17-річний закарпатець бореться зі страшною недугою. Рідні благають про допомогу

Наразі жінка в обласному клінічному онкологічному диспансері проходить безкоштовний курс лікування променями. Далі на неї чекає виснажлива і дуже дороговартісна хіміотерапія. Грошей на лікування у багатодітної матері немає, її чоловік – інвалід ІІІ групи. Вона бореться за життя заради своїх маленьких діток, котрим ще так потрібна мама…

Всі бажаючі допомогти можуть надсилати кошти на рахунок № 4149 5010 2002 7174 у Райффайзен банк Аваль на ім’я Потокі Наталії Гашпарівни або на рахунок № 4149 4390 1805 2773 у ПриватБанк на ім’я Іван Наталії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0