У Мукачівській міськраді зустрічалися із батьками школярів, аби вирішити важливе питання

Життя  29 жовтня 2019 року, 10:05 836 ФОТОФАКТ

Не займатися збором готівкових коштів на забезпечення шкіл та дитсадочків міста закликала очільниця управління освіти молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій в ході зустрічі з представниками батьківських комітетів закладів міста. Для цього в управлінні видали наказ "Про заборону обігу готівкових коштів щодо запобігання корупції у навчальних закладах міста".

Прийняття благодійних внесків здійснюється виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки навчальних закладів. Очільниця освіти зазначає, що коштів влада міста виділяє достатньо. Цьогоріч міський бюджет виділив на придбання для шкіл та садочків всього необхідного близько 10 млн. Вже більше 7 млн. заклади отримали. 

Читайте також:  Конфлікт у батьківському комітеті: у Мукачеві розсварилися батьки дошкільнят

Це і меблі, господарські товари, миючі засоби, комп’ютерне обладнання, м’який інвентар, іграшки, навчальні засоби, офісне обладнання. Загалом на галузь міста цьогоріч виділяється 340 млн. гривень (кошти державного та місцевого бюджету). В тому числі більше 220 млн. виділяється на зарплату освітянам. Місто додає на галузь 120 млн. власних коштів.

"Місто намагається забезпечувати заклади освіти всім необхідним. Ми хочемо зупинити збори коштів у закладах, намагаємося налагодити комунікацію і на рівні батьківських комітетів та влади. Базові потреби закладів має забезпечувати місто. Наразі формується бюджет міста на 2020 рік, тому всі ваші пропозиції управління має узагальнити й внести пропозицію щодо фінансування", – звернувся до присутніх міський голова Андрій Балога. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0