Закарпатець поїхав із МП «Лужанка» без автомобільних шин

Життя  30 жовтня 2019 року, 16:14 883 ФОТО

Сьогодні, 30 жовтня, на митний пост заїхав пасажирський мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter» під керуванням громадянина України, мешканця Закарпаття. Для проходження митного контролю закарпатець обрав «Зелений коридор».

Однак, після прийняття рішення митниками провести митний огляд транспортного засобу та особистих речей громадянина, виявлено 62 автомобільні шини, які українець не зазначив ні у митній декларації, ні при усному опитуванні. Вартість виявленого незаявленого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Читайте також:  На Закарпатській митниці у чоловіка вилучили понад 300 літрів пива

Таким чином чоловік не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в кількості, яку він переміщував через митний кордон, підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через кордон.

У закарпатця вилучили шини

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, шини вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, закарпатські митники вилучили в чоловіка автомобіль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0