Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Мукачеві запустили службу таксі LimeJet

У Мукачеві запустили службу таксі LimeJet

У Мукачеві розпочав свою діяльність сервіс виклику таксі LimeJet. Минуло більше року як LimeJet успішно заявили про себе в Ужгороді та знайшли своїх прихильників. LimeJet були першою службою, яка привчила ужгородців до замовлень таксі через мобільний додаток.

Більше того, маючи додаток на телефоні, ви спокійно можете замовляти таксі за кордоном. Ось список великих/відомих міст, де працюють служби, які використовують систему як у LimeJet: Лондон, Дубаї, Париж, Копенгаген, Берн, Мадрид, Валетта, Ліон та Прага.  

У Мукачеві запустили службу таксі LimeJet – 01

«За перший рік роботи ми виявили основні потреби клієнтів та створили механізми, які дозволяють їх враховувати. І сьогодні ми готові запропонувати свої послуги у Мукачеві», – говорять у LimeJet.

Широку популярність сервіс завоював не тільки завдяки охайним брендованим авто, а й завдяки зручному додатку, який дозволяє швидко замовити машину та відслідковувати її рух.

У Мукачеві запустили службу таксі LimeJet – 02

Викликаючи таксі, клієнт відразу розуміє скільки машин знаходиться поряд та має змогу швидко доїхати у потрібне місце. Машини сервісу LimeJet обладнані терміналами, тому ви маєте можливість обирати  зручний спосіб оплати. 

«Ми вважаємо, що розмови із диспетчером по телефону та відправлення sms-повідомлень мають відійти у минуле. Це застарілі процеси. Замість того, щоб чекати відповіді по телефону, ви просто натискаєте кнопку у додатку. Хіба не зручно?», – зазначають у LimeJet. 

Отже, відтепер фірмові машини з лаймами цілодобово рухаються вулицями нашого міста, допомагаючи мукачівцям вчасно бути у потрібних місцях.  

 • Обираючи таксі LimeJet, ви обираєте:
 • фірмові машини із чистими зручними салонами та кондиціонуванням;
 • виклик машини через спеціальний додаток LimeJet для смартфона. Він доступний як у App Store, так і у Play Market;
 • оперативне відстеження машини через додаток;
 • професійних водіїв, які проходять вимогливу співбесіду та беруться на роботу тільки за умови наявності стажу водіння не менше п’яти років, а також відсутності ДТП протягом трьох останніх років;
 • можливість розрахуватися готівкою, карткою у автомобілі або через додаток.

Завантажуйте додаток LimeJet у App Store або Play Market. Слідкуйте за новинами, акціями та пропозиціями на сторінках LimeJet у Facebook та Instagram.

У Мукачеві запустили службу таксі LimeJet – 03

*Матеріал розміщено на правах реклами

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно