Витік газу, який виявили на газопроводі в Ужгороді, ліквідували

Життя  12 листопада 2019 року, 09:36 650 ФОТО

У понеділок працівники Ужгородського відділення служби експлуатації АТ «Закарпатгаз» повністю припинили витік газу по вулиці Пестеля в обласному центрі Закарпаття. Працювали газовики два дні: у п’ятницю допізна, незважаючи на зливу і темряву, і вчора.

Зранку п’ятниці, 8 листопада, фахівцями АТ «Закарпатгаз» було ліквідовано один витік по вулиці Жемайте в Ужгороді. Пообіді взялися за роботу на іншій ділянці — позаду готелю «Закарпаття». 

Loading...

Читайте також:  "Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення відразу на 14,7%

Цей витік, як й інші подібні, виявили при плановому обході фахівцями служби комплексно-приладового обстеження. «У нас є план, якого ми дотримуємося. Формується він відповідно до строку введення газопроводів в експлуатацію, за строком останньої дати проведеного комплексно-приладового обстеження. Загалом, у нас є чіткі вимоги, коли і де проводити обстеження, — прокоментував начальник служби контролю за виробництвом АТ «Закарпатгаз» Анатолій Стадніченко.

В Ужгороді ліквідували витік газу

АТ «Закарпатгаз» обслуговує понад 7,5 тисяч кілометрів газопроводів. 170 км з них мають термін експлуатації понад 40 років. Найчастіше витоки виникають на газопроводах виского тиску. Тому до них — особлива увага, — пояснив Богдан Библик, начальник ужгородського відділення АТ «Закарпатгаз». 

Читайте також:  У «Закарпатгазі» звернулись до краян із терміновим повідомленням

«Ліквідовуємо їх, незважаючи на погодні умови: спеку, дощ, сніг, вітер. Часто доводиться працювати у вихідні та святкові дні, Адже для нас, у першу чергу, важлива безпека громадян. Тому в п’ятницю працювали допізна. Сьогодні завершили», — прокоментував Богдан Библик. Сьогодні, 12 листопада, фахівці служби експлуатації працюватимуть у Чопі та Великій Доброні.

В обласному центрі Закарпаття ліквідували витік газу

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0