Мукачівська ЦРЛ пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України

Життя  13 листопада 2019 року, 13:58 1048

Мукачівська центральна районна лікарня успішно пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України та повністю готова до контрактування з Національною службою здоров’я України. Про це повідомляють у Мукачівській міськраді. З 1 листопада для спеціалізованих та високоспеціалізованих медичних закладів став доступним функціонал для реєстрації закладу в електронній системі охорони здоров’я.

Loading...

Читайте також:  Мукачівська ЦРЛ придбала сучасний прилад, завдяки якому лікарі можуть оцінити небезпеку родимок

За словами начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любові Мандзич, завдяки вчасно проведеній автономізації лікарні, а саме забезпечення закладу комп’ютерами, медичною інформаційною системою, необхідним медичним обладнанням відповідно до вимог Національної служби охорони здоров’я України, а також кадровому потенціалу та своєчасному проведенню заходів із ліцензування та акредитування закладу, на минулому тижні КНП "Мукачівська центральна районна лікарня" успішно пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України.

За її словами , для виконання цих заходів з міського бюджету було виділено 14 млн. гривень. За 6,5 мільйонів гривень куплено комп’ютерне обладнання та медичну інформаційну систему Doctor Eleks. Та 7,5 мільйонів витрачено на придбання необхідного медичного обладнання. "Сьогодні Мукачівська центральна районна лікарня повністю готова контрактування з Національною службою здоров’я України", – запевняють у міськраді.

Нагадаємо, мукачівцям проводять безкоштовні операції із заміни суглобів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0