Закарпатські митники викрили «кавомана»

Життя  13 листопада 2019 року, 14:57 1034 ФОТОФАКТ

Українець перетинав кордон напередодні у ділянці «В’їзд в Україну» митного посту «Тиса», обравши для цього «червоний коридор». Чоловік заповнив митну декларацію, в якій вказав відомості про транспортний засіб «Mercedes-benz Sprinter», свої паспортні дані та наявність у нього багажу з особистими речами, загальною кількістю 5 дорожніх сумок.

Однак, врахувавши ризики та перелік підстав, за наявності яких може проводитись огляд транспортного засобу, працівники митниці приступили до перевірки й виявили незадекларовані 72 упаковки кави «Florde Jamaica», загальною вагою 72 кг. Кава знаходилась у одній картонній коробці в багажному відсіку автомобіля серед особистих речей водія.

Loading...

Читайте також:  Увірвався терпець: що коїлося на КПП "Тиса"

Виявлені товари громадянин України визнав своєю власністю. Таким чином він не заявив за встановленою формою в митній декларації точні відомості про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через митний кордон України. 

Чоловік перевозив через кордон 72 кг кави

Як повідомляє Закарпатська митниця ДФС, зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено 72 упаковки кави, вартість якої потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Нагадаємо, стала відома причина протестів на КПП "Тиса".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0