Сутички на КПП "Тиса": митники розповіли свою версію подій

Життя  14 листопада 2019 року, 10:31 1239

Цими днями на КПП "Тиса" тривають протести і сутички. Як запевняє Закарпатська митниця ДФС, 12 листопада через пункт пропуску "Тиса" майже одночасно до України в’їхали мікроавтобуси та легкові автомобілі, які перевозили більше 400 пасажирів із товаром.

За сукупністю ознак громадяни перевозили комерційну партію однотипного товару, усім було запропоновано здійснити митне оформлення товарів. На цьому етапі громадяни почали масово скаржитись на нібито перепони, які митники ставлять на шляху їхнього "чесного заробітку".

Закарпатська митниця ДФС вкотре роз’яснює, що ліміт у 50 кг і 500 Євро (або 50 кг і 50 Євро для тих, хто перетинає кордон частіше 1 разу на 72 години) для неоподаткованого ввезення імпорту громадянином, що в’їжджає в Україну через автомобільний пункт пропуску, стосується його особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Loading...

Читайте також:  Протести тривають: оприлюднено відео бійки на КПП "Тиса"

"Подрібнення комерційної партії товару з цинічним використанням людей похилого віку і соціальних проблем закарпатських родин – явище неприйнятне. "Чесні" підприємці, організовують "піджаків" і ухиляються від сплати митних платежів", – зазначають митники.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС сподіваються, що громадяни більше не найматимуться на таку "роботу" і, як мінімум, не залучатимуть до протиправних дій людей похилого віку, хворих на цукровий діабет та хвороби серця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0