У Мукачеві хочуть підвищити вартість проїзду у міських маршрутках

Життя  14 листопада 2019 року, 11:28 3993

У Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів. Наразі уже на чотирьох маршрутах приватні автобуси не їздять взагалі. Це маршрут №1 ЗЗМАФ – вул. Свято-Михайлівська, №6 вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал, №13 вул. Гойди Юрія – вул. Тімірязєва Климента та №18 вул. Окружна – вул. Росвигівська.

До того ж, на останніх трьох перевізники розірвали договори. В асоціації перевізників Мукачева кажуть, що на встановлення тарифів впливає багато факторів – підвищення заробітних плат, вартість паливо-мастильних матеріалів. Однак із того часу як ціни на паливо, мастильні матеріали, шини, акумулятори, амортизацію автобусів, техобслуговування та інші витрати зросли, тариф не переглядали.

Loading...

Читайте також:  Побачене в маршрутці "Мукачево-Ракошино" обурило людей

До прикладу, якщо раніше вартість нового автобуса становила близько 500 000 гривень, то зараз більше 2 000 000. Кажуть, що опинилися у вкрай скрутному становищі, працюють у збиток, адже того, що заробляють не вистачає навіть щоб покривати усі витрати. Тож наразі ініціювали чергове підняття ціни у маршрутках.

"За сьогоднішніми цінами вартість проїзду мала б становити дев’ять з копійками гривень, однак для того, аби перевізники протрималися хоча б на плаву, ціна на проїзд повинна зрости мінімум на дві-три гривні", – кажуть в асоціації перевізників міста Мукачева, бо нинішня ціна у п’ять гривень – нерентабельна. З відповідною пропозицію вже звернулися до Мукачівської міської ради.

Як раніше писало "PMG.ua", мукачівка розповіла про випадок, який трапився з нею в автобусі. Соцмережі вибухнули коментарями.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Барига 15.11.2019, 09:25
Ну шо лошки, вибралисьте собі мера баригу тепер хавайте....
Мукачівка 14.11.2019, 20:39
За таку ціну люди, які оплачують проізд не будуть іздти. А за бідних школярів взагалі мовчу. Хтось безкоштовно, а хтось мусить платити, бо чомусь учнівські квитки лише в пільгових категорій.
Иштван 14.11.2019, 16:27
Доллар був по 5 грн., маршрутка коштувала 50 копійок, тобто 10 центів. Доллар був по 8 грн., маршрутка коштувала 1 гривню, тобто 12 центів. Доллар зараз менше 25 грн., маршрутка коштує 5 гривень, тобто 20 центів і все одно мало. Як жеж Ви їздили більше 20 років? Невже працювали собі у збиток? Ну дійсно, що морочити голову, давайте вже одразу по 1 доллару за проїзд.
Мукачівець 14.11.2019, 11:57
Самі будуть їздити за 9 гривень . Підніміть зарплату до 15-20 тисяч у місяць . Бо мінімальна 4000 зараз НЕРЕНТАБЕЛЬНО !! То ж люди терплять і перевізники потерплять