Мукачево завершує формувати реєстр територіальної громади

Життя  14 листопада 2019 року, 15:52 887

Мукачево одним із перших в країні впровадило електронний реєстр територіальної громади. Він діє в місті більше трьох років, наразі триває наповнення реєстру громади ОТГ. В реєстрі територіальної громади Мукачівської міської ОТГ (місто Мукачево, села Нижній Коропець, Шенборн, Павшино, Нове Давидково, Лавки) станом на початок цього тижня внесено 91 659 осіб.

"Загалом в ОТГ проживає 49 896 жінок (54%) та 41 763 чоловіків (46%). Триває робота над подальшим формуванням електронного реєстру", – повідомляє перший заступник міського голови Ростислав Федів.

Loading...

Читайте також:  До розробки стратегії Мукачівської міської ОТГ долучились європейці

Сама система допомагає нам не лише фіксувати демографічний стан у місті, але й прогнозувати у яких мікрорайонах через певний час виникне необхідність відкриття додаткових груп у дитсадках, в яких мікрорайонах і яких школах виникне потреба у відкритті додаткових перших класів.

Також, як запевняють у Мукачівській міськраді, завдяки реєстру мешканці зможуть отримати полегшений доступ до адміністративних послуг, не будуть змушені витрачати свій особистий час на отримання різного роду довідок.

Нагадаємо, одному з сіл відмовили у приєднанні до Мукачівської міської ОТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0