Instagram тестує свою нову функцію, пов’язану з лайками

Життя  15 листопада 2019 року, 13:41 1982

Соціальна мережа Instagram продовжує тестувати свою нову функцію, яка буде приховувати кількість лайків під постами користувачів. Тепер тестування доступне у всьому світі.

Цю функцію Instagram впроваджує ще з весни 2019 року.  Тоді лайки почали приховувати у користувачів в Канаді, влітку до неї приєдналися ще 6 країн: 

  • Австралія,
  • Бразилія,
  • Ірландія,
  • Італія,
  • Японія,
  • Нова Зеландія.
Loading...

Читайте також:  Порошенко в Інстаграмі показав красу мукачівського замку "Паланок"

З 14 листопада сферу тестування розширили на весь світ. Тестування передбачає, що лічильник лайків доступний тільки для авторів публікацій.

"Якщо ви приступите до тестування, то ви більше не побачите загальну кількість лайків та переглядів фотографій та відео у своїй стрічці, якщо вони не є вашими власними", – сказано у повідомленні соцмережі у Twitter.

Для чого запроваджують функцію?

Місія у соцмережі благородна. Таким чином компанія хоче захистити користувачів (особливо дітей та підлітків) в мережі, яких кількість лайків може засмутити та викликати невпевненість у собі та навіть депресивний стан.

Читайте також:  В Instagram зникла одна з функцій

В Instagram кажуть, що тестування, яке вже провели у 7 країнах, показало позитивні результати, тож компанія вирішила перевірити функцію в усіх країнах.

Нагадаємо, дружина відомого мукачівця показала в Instagram, як відпочиває на світових курортах. Оприлюднено вражаючі фото.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0