В Ужгороді перебуватимуть мощі святого, який допомагає у зціленні недугів

Життя  17 листопада 2019 року, 20:40 4125

В Ужгородський греко-католицький катедральний Собор привезуть мощі Святого Вікентія де Поля. Святий допомагає у зціленні від різних духовних та тілесних недугів. Приклонитись можна буде 23-24 листопада з 8.30 суботи до 19:00 неділі. Святий Вікентій де Поль – католицький святий, народився у Франції, де й проводив свою пастирську діяльність. Він є засновником згромаджень Отців Лазаристів та Дочок Милосердя. За свого життя святий Вікентій дбав про убогих та нужденних. Опікувався не тільки їхніми зраненими душами, а й змученими бідністю тілами.

Читайте також:  В Ужгород привезли мощі одного з найбільших святих XX століття

Він годував убогих, організовув лазарети та постійно перебував із нужденними. Все своє життя отець Вікентій присвятив служінню Богу та потребуючим. Папа Бенедикт XIII проголосив його блаженним 13 серпня 1729 року, а папа Климент XII канонізував 16 червня 1737 року. Мощі святого зберігаються в капелі, названій на його честь, на вулиці Севр в Парижі. Помер св. Вікентій в 1660 році в Парижі. Святий Вікентій де Поль є покровителем усіх благодійних організацій. За його посередництвом молитовно просять про духовне та тілесне зцілення.

Нагадаємо, що 28 серпня в Мукачівському греко-католицькому соборі Успіння Пресвятої Богородиці зявилася одна з найбільших реліквій усього християнського світу.

Джерело: 0312
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0