Закарпатські митники показали, що українець перевозив у мікроавтобусі

Життя  18 листопада 2019 року, 11:02 5142 ФОТО

Ввозив товари українець через митний пост «Тиса». Чоловік повертався з Італії мікроавтобусом «Mercedes sprinter». Митний контроль він проходив «червоним коридором». У декларації, яку українець заповнив, зазначались його паспортні дані, а також інформація про 6 сумок з особистими речами.

При усному опитуванні він підтвердив відомості, вказані у митній декларації, та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Loading...

Читайте також:  Цього року на Закарпатті може запрацювати нова митниця

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей чоловіка працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари індійського виробництва, зокрема 315 упаковок (10 650 штук) пластирів із натурального каучуку, які використовуються для ремонту порізів всіх видів шин, торгівельної марки «Bestpatch».

Чоловік перевозив каучукові пластирі для ремонту шин

Таким чином, чоловік не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які є обмеженими до переміщення та підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. Зокрема, порушені вартісні (500 Євро) та вагові (50 кг) норми, при яких товари, які ввозяться, крім підакцизних, не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Митники вилучили контрабанду на КПП Тиса

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, пластирі вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Святослав... 19.11.2019, 08:36
А 700 кг буштинового каміння пропустити до Мадярів. Так опозоритися. Позор хвяльоному Призиденто Нефодорову. Ціла легковушка забита доверху.