Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Нижньому Коропці на Мукачівщині будують сонячну електростанцію

У Нижньому Коропці на Мукачівщині будують сонячну електростанцію

У Нижньому Коропці на Мукачівщині будують сонячну електростанцію

У Нижньому Коропці Мукачівської міської ОТГ на завершальній стадії будівництво двох сонячних електростанцій загальною потужністю 24 МВт. Це одна з найпотужніших сонячних електростанцій в області, вона складається з понад 72 000 панелей, цього достатньо аби забезпечити електрикою, до прикладу, все місто Мукачево, – розповідає представник компанії ТОВ «Геліос Стратегія» ( м.Дніпро), яка займається будівництвом об’єкту Сергій Носа.

Чоловік каже, інвесторами проекту, загальна вартість якого близько 24 млн. доларів, є корейська компанія GS Engineering & Construction Co. Щороку дві сонячні електростанції вироблятимуть близько 24 МВт електроенергії, яку продаватимуть за «зеленим» тарифом, – повідомляє Мукачівська міська рада.

Читайте також:
Українцям заборонили будувати малі сонячні електростанції на землі

Розмістили СЕС на 45 гектарах землі у селі Нижній Коропець на місці закинутого, зарослого бур’яном пустиря. Будівництво сонячних електростанцій економічно вигідне і для громади села, адже це створить додаткові робочі місця та надходження в бюджет – розповідає в.о. старости села Нижній Коропець Магдалини Молнар. Щороку в бюджет громади буде надходити 1,5 млн гривень від оренди землі, які планують вкладати в розвиток села. В подальшому на об’єкті планується працевлаштувати на постійній основі близько 20 чоловік. Також за кошти інвесторів в селі відремонтують дорогу протяжністю 850 метрів. Вже наступного року сонячна електростанція запрацює на повну потужність.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно