У Нижньому Коропці на Мукачівщині будують сонячну електростанцію

Життя  19 листопада 2019 року, 12:45 679

У Нижньому Коропці Мукачівської міської ОТГ на завершальній стадії будівництво двох сонячних електростанцій загальною потужністю 24 МВт. Це одна з найпотужніших сонячних електростанцій в області, вона складається з понад 72 000 панелей, цього достатньо аби забезпечити електрикою, до прикладу, все місто Мукачево, – розповідає представник компанії ТОВ «Геліос Стратегія» ( м.Дніпро), яка займається будівництвом об’єкту Сергій Носа.

Чоловік каже, інвесторами проекту, загальна вартість якого близько 24 млн. доларів, є корейська компанія GS Engineering & Construction Co. Щороку дві сонячні електростанції вироблятимуть близько 24 МВт електроенергії, яку продаватимуть за «зеленим» тарифом, – повідомляє Мукачівська міська рада.

Loading...

Читайте також:  Українцям заборонили будувати малі сонячні електростанції на землі

Розмістили СЕС на 45 гектарах землі у селі Нижній Коропець на місці закинутого, зарослого бур’яном пустиря. Будівництво сонячних електростанцій економічно вигідне і для громади села, адже це створить додаткові робочі місця та надходження в бюджет – розповідає в.о. старости села Нижній Коропець Магдалини Молнар. Щороку в бюджет громади буде надходити 1,5 млн гривень від оренди землі, які планують вкладати в розвиток села. В подальшому на об’єкті планується працевлаштувати на постійній основі близько 20 чоловік. Також за кошти інвесторів в селі відремонтують дорогу протяжністю 850 метрів. Вже наступного року сонячна електростанція запрацює на повну потужність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
............ 19.11.2019, 19:41
Обіцянки були налагодити дорогу взагалом у селі. А їздили лише 850 м??? Їздили цілою дорогою близько 2 км,а як налагодити то лише 850 метрів не зрозуміло чому!