Понад 2,5 тисячі мукачівців хворі на цукровий діабет

Життя  21 листопада 2019 року, 12:47 1572

У Мукачеві понад 2,5 тисячі хворих на цукровий діабет, майже чотириста людей – інсулінозалежні. У 7 аптечних закладах міста для хворих на цукровий діабет здійснюється відпуск лікарських засобів за електронними рецептами безкоштовно або з частковою доплатою в рамках державної програми "Доступні ліки".

З державного бюджету для відшкодування вартості інсулінів цього року використано понад півтора мільйона гривень. "Однак цього недостатньо, – каже начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любов Мандзич. – Грошей, які виділяє держава на забезпечення інсуліном та необхідними медичними препаратами хворих на цукровий діабет, не вистачає, тож дофінансовувати змушене місто".

Читайте також:  12 закарпатців підчепили небезпечну хворобу. Кількість хворих може збільшитися

У Мукачівській міськраді запевняють, що цього року з бюджету Мукачева було виділено 2 мільйони 206 тисяч гривень на придбання інсулінів в тому числі іноземного виробництва для хворих на цукровий діабет, таблетованих цукрознижуючих прерапатів, приладів для вимірювання рівня цукру в крові інвалідів першої та другої групи, а також інсулінових помп із розхідниками для дітей із цукровими діабетом.

Нагадаємо, 40 тисяч закарпатців хворіють на небезпечну недугу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0