БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентували відео на пісню "Весь світ"

Життя  21 листопада 2019 року, 21:30 6438 ВІДЕО

Сьогодні, 21 листопада, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентували нову відеороботу на ніжну і зворушливу пісню "Весь світ", що була написана Сергієм Танчинцем у співавторстві з генеральним продюсером гурту Олегом Ходачуком. Зйомки відео проходили у Львові – на студії звукозапису Jenny Records та у Львівському театрі опери та балету. У кадрах відео "Весь світ", разом з БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, з’являється 33 музиканти – запрошені виконавці грають на скрипках, віолончелях та інших струнних.

Читайте також:  Гурт "Без обмежень" презентував кліп на пісню "Мільярди"

Це третій кліп на матеріал з альбому "Мільярди", що вийшов влітку цього року – раніше були презентовані відеороботи "Зорі запалали" та "Мільярди". Своєю ніжністю та чуттєвістю вона посідає собливе місце в новому альбомі "Мільярди".  Сергій так розповідає про цю пісню:

Вона про любов, як і всі пісні гурту. Про сильні почуття і емоційний надрив. Про кохання, заради якого ми можемо кинути все до ніг рідної людини. Це почуття переживаєш лише раз в житті і саме про нього співає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

 

На підтримку нового альбому гурт здійснить масштабний тур Україною та поза її межами. У графіку – більше 120 міст. Фіналом цієї великої подорожі стануть чотири стадіонних виступи: у Львові, Івано-Франківську, Одесі та Києві на НСК "Олімпійський" 24 серпня 2020 року, у День Незалежності.

Нагадаємо, що раніше гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував відео до пісні "Колискова".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0