На новій розв’язці на в’їзді в Мукачево звели обмежувач

Життя  22 листопада 2019 року, 10:39 857 ФОТО

Йдеться про вулицю Андрея Шептицького, яку вже збудували і завершують введення в експлуатацію. Це нова розв’язка для заїзду в місто з міжнародної траси Київ-Чоп. Дорога вестиме в спальний мікрорайон міста, а далі – у центральну частину, тому на в’їзді встановили обмежувач для вантажівок, ввисота яких перевищує 3,5 м.

Під основною конструкцією обмежувача встановлено обмежувальні планки відбійники над кожною із проїзних напрямків, відбійник з’єднано шарнірно на болтах для недопущення деформації при перевищенні висоти транспорту.

Loading...

Читайте також:  Ремонт Берегівської-об’їзної у Мукачеві: як зараз виглядає дорога

Для попередження та інформування водіїв встановлюють заборонні знаки, а саме рух транспортних засобів, висота яких перевищує 3,5 м, заборонено, а також мигаючий світлофор і  розмітку. Знаки будуть встановлені на дорозі з’їзду з автодороги Київ-Чоп на вулицю Шептицького Андрея з обох напрямків. Світлофор встановлюється безпосередньо на конструкції обмежувача.

Загалом будівництво обмежувача руху на дорозі д о"Сільверленду" (так дорогу називають мукачівці), обійдеться в 565 тисяч гривень.

Нагадаємо, дорогу до мукачівського замку планують розширити.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0