Двоє мукачівців оголосили голодування

Життя  22 листопада 2019 року, 15:50 3196

Микола Королович та Михайло Шекета вимагають розслідування справ майдану. Чоловіки оголосили голодування на знак протесту проти завершення розслідувань злочинів проти учасників Революції Гідності. Відповідні звернення направили у Мукачівську міську раду, президенту України та Генеральному прокурору.

"Ми з міста Мукачева, ми Українці! Підтримуємо наших друзів, адвокатів майданівських злочинів. Ми проти поетапного знищення фактажу справ майдану. Зараз фактично ці справи розвалюють. Є багато фактів, що досі не оприлюднені. Я не розумію, у які цилівізованій країні таке буває? Люди гинули, а вони продавали Крим. І зараз досі ніхто не поніс відповідальність", – розповів  Михайло Шекета.

Читайте також:  Одна з пісень мукачівського гурту "Rock-H" увійшла до збірки "Музична сотня" – збірки пісень Євромайдану

Свій знак протесту оголосили офіційно. Чоловіки зафіксували заяви про початок голодування у міській раді Мукачева. Кожного дня планують обстежуватися у міській лікарні Мукачева. "Це ми робитимемо, аби засвідчити, що ми дійсно не вживаємо їжі. Ми призупинемо своє голодування тільки після того, як буде створена координаційна група спротиву і протесту проти закриття кримінальних справ по майданівським злочинам", – каже голодуючий.

Представник громадської організації Канада-Україна Дарина Калина каже, що акція голодування всеукраїнська. Наразі жінка теж перебуває в Україні, на знак підтримки активістів майдану. "Ми підтримували українців під час майдану. А минуло немало – 6 років. Це акція в знак протесту закриття майданівських злочинів та поетапне їх знищення. А також ми та наші друзі з України  вимагаємо відкрити правду українцям про операцію Чаушеску, яка була проведена 19-23 лютого 2014 року", – розповідає Дарина Калина з Торонто. 

Джерело: 0312
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0