Відсутні водопостачання та каналізація: мукачівці обурені станом мікрорайону "Паланок"

Життя  23 листопада 2019 року, 17:47 1060 ВІДЕО

На декількох вулицях мікрорайону "Паланок" до цього часу немає каналізаційної мережі. Жителі скаржаться: окрім проблем з постачанням води, ще більші виникають при потребі її позбутися: восени і взимку, коли дощі і тане сніг, у людей по коліна затоплює двори і підвальні приміщення, і вони вимушені викачувати воду вручну. За словами жителів вулиці Дем’яна Бідного, вони неодноразово зверталися до міської влади, і їм обіцяли провести каналізацію і відремонтувати дороги ще 2 роки тому. Але досі не проведено каналізацію і, відповідно, не функціонує очисну споруду.

Loading...

Читайте також:  Відлига у Мукачеві: вулиці міста перетворилися на суцільні калюжі

Окрім того, при спробі встановленні каналізаційно-насосної станції, за словами місцевих жителів, машини вщент розбили і так відсутню дорогу. Наразі це суцільні ями і болота. Тут важко пройти, не те що проїхати. Депутат міської ради виборчого округу мікрорайону "Паланок" Роберт Іванчо надав інформацію про призупинення робіт по проведенню каналізування через судове слідство. Відповів депутат і на питання, чому ж каналізаціно-очисну споруду встановили саме на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного. Далі дивіться у сюжеті каналу М-студіо:

Нагадаємо, що містяни обурені привокзальної ділянки у Мукачеві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Паланок 25.11.2019, 17:22
Добре шо табір з каналізацією бо це елехторат. А ми лохи і далі терпіти будемо
саша 23.11.2019, 22:52
се сись депутатішко що з будівлею Цнапу мутить? Шкода малого Балогу, бо сяка команда доведе його до ручки, люди починають помали розумітися в цих казнокрадах, головне, щоб стройка заступника Федіва не стала ззаді кінотеатру, бо то буде ЧП, а се жебраки почекають.