У Мукачеві перевірили системи оповіщення

Життя  25 листопада 2019 року, 11:51 1022

У Мукачеві проводили комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту міста Мукачева із залученням всіх засобів доведення інформації (апаратура П-160, електричні сирени, гучномовці, засоби дротового мовлення, сирени системи "ПАВІАН"), а також локальні та об’єктові системи оповіщення на підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах міста.

До початку перевірки системи оповіщення мешканці міста отримали відповідне СМС-повідомлення про комплексну перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту та були попереджені через ЗМІ: мережу Інтернет та канали телебачення.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві розгорівся скандал, пов’язаний із родиною Балоги

Під час комплексної перевірки діючої системи мешканці міста мали можливість почути гучний звук сирени та роботу гучномовців систем автоматизованого оповіщення "ПАВІАН" та "Сигнал ВО".

За підсумками перевірки відділом з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Мукачівської міської ради буде проведений аналіз та надані пропозиції щодо шляхів удосконалення системи оповіщення цивільного захисту у місті Мукачеві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0