У двох школах Мукачева провели благоустрій територій

Життя  27 листопада 2019 року, 13:11 593 ФОТО

У Мукачеві в школі №7 завершили капітальний ремонт благоустрою. Тут частково облаштували подвір’я та доріжки навчального закладу з янтарної гальки, привели до ладу спортивне поле, газони засіяли травою, встановили лавочки та урни для сміття, старе спортивне обладнання демонтували та встановили нове.

Щоб діти могли займатися вправами на свіжому повітрі облаштували гімнастичний комплекс «Акробат». Відпочинково-спортивну територію навколо майданчику та поля обгородили новим парканом, а для того щоб заклад та подвір’я освітлювалися вночі на фасаді школи встановили вуличні ліхтарі. Із місцевого бюджету на ці роботи було витрачено понад шістсот тисяч гривень.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві в НВК №6 завершили благоустрій території

"Облагородили територію і школи №14. Асфальтобетонне покриття на подвір’ї навчального закладу оновили, облаштували нові доріжки, каналізаційні колодязі, на фасаді школи також встановили вуличне освітлення", озповіли у Мукачівській міськраді. Стару огорожу демонтували, на її місці побудували з профільного листу. Обійшлося це місту в понад двісті тисяч гривень.

Нагадаємо, на заклади освіти Мукачева чекають зміни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0