«Картка мукачівця» стала доступною і для мешканців ОТГ

Життя  28 листопада 2019 року, 11:25 711

Жителі шести сіл Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади зможуть користуватися багатофункціональною електронною пластиковою «Карткою мукачівця». Відповідне рішення схвалено на черговій сесії Мукачівської міської ради.

Безконтактна картка дозволить жителям села Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково та Дерцен користуватися проїздом у «зелених» маршрутках комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева». На картку здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення, також жителі сіл зможуть придбати авансові поїздки за пільговими тарифами та отримувати інформацію стосовно кількості поїздок, що залишились до використання.

Loading...

Читайте також:  Із 21 листопада мукачівці зможуть оформити закордонний паспорт та ID-картку у ЦНАПі

Завдяки багатофункціональній картці жителі сіл Мукачівської міської ОТГ зможуть користуватися й іншими громадськими послугами, купувати ліки в «Соціальній аптеці» зі знижкою, отримувати на картку соціальні виплати, в тому числі пенсії та заробітні плати, здійснювати платежі в торгівельних мережах та онлайн, користуються веб- і мобільним банкінгом «Ощад 24/7».

Як зазначили у Мукачівській міськраді, також власники картки отримують знижки на відвідування замку «Паланок» та Мукачівського драматичного театру. Отримати картку можна буде безкоштовно.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0